Konferencija 2018

Tarptautinė mokslinė konferencija „Komunikacijos ir informacijos mokslai tinklaveikos visuomenėje: patirtys ir įžvalgos. IV“ įvyks 2018 m. birželio 14–15 dienomis.

Rengėjas: Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas.

Tarptautinis konferencijos organizacinis komitetas pabrėžia jos tikslą – aptarti šiuolaikinių komunikacijos ir informacijos tyrimų problematiką, surengti diskusiją aktualiomis šiai mokslų krypčiai ir šakoms temomis.

Temos turi būti aktualios ir reikšmingos komunikacijos ir informacijos mokslininkams, dėstytojams, studentams, atskleidžiančios autentišką tyrėjų patirtį, signalizuojančios socialinės ir kultūrinės tyrimų rezultatų sklaidos galimybes. Todėl organizatoriai siūlo iš pateikiamos konferencijos tematikos sąrašo pasirinkti artimiausią planuojamai pranešimo temai kryptį.

Konferencijos problematikos esminiai žodžiai: tinklaveika – inovacijos – žinia –naujiena – komunikacija – visuomenė.

Konferencijos tradicija: tęsti diskusiją apie šiuolaikinę komunikaciją įvairiais aspektais – nuo paveldo iki politinės komunikacijos, nuo žinių vadybos iki performatyvios komunikacijos. Kokia komunikacijos ir informacijos mokslų problematika šiandien aktualiausia – kviečiame dalintis atsakymais apie savo tyrimus.

Konferencijos organizatoriai kviečia rengti temas, kurios yra reikšmingos pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį (1918-02-16) Baltijos valstybių atkūrimo sukaktis.

Atsižvelgdami į komunikacijos ir informacijos mokslų srities aktualijas, konferencijos organizacinis komitetas kviečia teikti pranešimus šiomis tematikomis:

 


APIE KONFERENCIJOS ORGANIZAVIMĄ.

Tam tikromis temomis galės diskutuoti ir atitinkamos praktinės veiklos profesionalai.

Konferencijos kalba – anglų ir lietuvių. Numatoma pranešimų trukmė – 20 min., 10 min. bus skiriama klausimams ir diskusijoms.

Konferencijos organizatoriai maloniai informuoja, kad pagal pranešimus parengtus straipsnius ketinama publikuoti Vilniaus universiteto mokslo žurnaluose „Informacijos mokslai“, „Knygotyra“, „Žurnalistikos tyrimai/ Journalism Research“.

 

Svarbiausios datos

  • Iki 2017 m. spalio 15 d. – pranešimų pavadinimų ir santraukų teikimas.
  • Iki 2018 m. vasario 28 d. – pranešimų vertinimas ir atranka.
  • Iki 2018 m. balandžio 1 d. – pranešėjų registracija.
  • Iki 2018 m. gegužės 28 d. – dalyvių registracija.
  • 2018 m. gegužės mėn. pabaigoje planuojama paskelbti konferencijos programą.

Daugiau informacijos apie konferenciją ir registracijos formos dalyviams bei pranešėjams internete www.conference.kf.vu.lt

 

Konferencijos mokestis:*

  • registracija iki 2018.01.31 – 50 eurų.
  • registracija nuo 2018.02.01 – 65 eurai.
  • mokestis nerenkamas iš VU KF darbuotojų ir doktorantų.

* Į konferencijos dalyvio mokestį įskaičiuota: pietūs, kavos pertraukos, 1 vakarienė arba pramoginis renginys.

Informacija taip pat teikiama el. paštu: conference@kf.vu.lt.

 

Dekanas,
Organizacinio komiteto pirmininkas
prof. dr. Andrius Vaišnys